Dziękujemy za wsparcie produkcji filmu VIA DOLOROSA – Droga Zbawienia!

Zapisaliśmy Państwa dane, dzięki którym będziemy mogli przesłać upominki.

Dzięki okazanej hojności w najbliższym czasie będziemy mogli pokryć kolejne koszty związane z produkcją i dystrybucją tego niezwykle wartościowego filmu, a także przeprowadzić szeroko zakrojoną kampanię promocyjną w mediach społecznościowych i na katolickich portalach.

To bardzo ważne, ponieważ każda złotówka przekazana na ten cel przybliża nas do realizacji naszego filmu!

Informujemy także, że już niedługo na podany adres e-mail zostanie wysłana wiadomość od Prezesa Stowarzyszenia Sławomira Olejniczaka ze specjalnym podziękowaniami za udział w akcji.

Na koniec mamy do Państwa gorącą prośbę:

Bardzo zależy nam na tym, aby kolejni nasi bliźni dowiedzieli się o tej inicjatywie. Być może ktoś z Państwa rodziny, przyjaciół lub znajomych chciałby dołączyć do naszej akcji i wspomóc produkcję filmu VIA DOLOROSA – Droga zbawienia!?


Jeśli tak, bardzo prosimy w tym miejscu wpisać ich adresy e-mail:
Twój podpis:

Wówczas, w Państwa imieniu, będziemy mogli zachęcić ich do udziału w tej ważnej kampanii.


Poniżej można zobaczyć treść wiadomości, która trafi do osób zapisanych w powyższym formularzu.


Z góry dziękujemy za zaangażowanie!

  Pozdrawiamy

                                                 Stowarzyszenie Ks. Piotra Skargi

Polecone osoby otrzymają e-maila następującej treści:

Nadawca: Sławomir Olejniczak (Stowarzyszenie Ks. Piotra Skargi) Temat: Jan Kowalski poprosił mnie, abym się z Państwem skontaktował w ważnej sprawie…

Niech będzie pochwalony Jezus Chrystus!

Kontaktuję się z Państwem, ponieważ właśnie dowiedziałem się, że także Państwu bliskie są wartości chrześcijańskie. Być może zastanawiają się Państwo, skąd mam Państwa adres e-mail. Podała mi go znana Państwu osoba – to Jan Kowalski. Proszę pozwolić, że w kilku zdaniach opowiem, dlaczego ten list trafił właśnie do Państwa. Najpierw jednak zacznę od ważnego pytania:

Jak oceniają Państwo poziom programów, filmów czy seriali, które na co dzień możemy zobaczyć w telewizji? Zapewne Państwo również dostrzegają, że delikatnie mówiąc nie stoją one na najwyższym poziomie. Pełno w nich prymitywnych treści, przemocy i wulgarności, a w dodatku promuje się w nich wiele destrukcyjnych postaw, jak na przykład rozwiązłość.

W kontrze do tego, co możemy zobaczyć w telewizji, nasze Stowarzyszenie postanowiło nagrać film VIA DOLOROSA – Droga zbawienia!, poświęcony męczeńskiej śmierci i zmartwychwstaniu Pana Jezusa.

Za jego pomocą chcemy uwrażliwić naszych bliźnich na wydarzenia, które stanowią fundament naszej wiary. O wyjątkowości tej produkcji niech świadczy fakt, że przedstawimy w niej wiele ujęć nagranych w Ziemi Świętej, a cały dokument ubogacą wartościowe komentarze ks. prof. Waldemara Chrostowskiego, wybitnego teologa i biblisty.

Aby zrealizować film musimy jednak zebrać aż 50 000 złotych. To olbrzymia kwota, ale jestem przekonany, że z pomocą Państwa i naszych Przyjaciół uda nam się osiągnąć założony cel.

Dlatego gorąco zachęcam Państwa do odwiedzenia naszej strony internetowej ViaDolorosa.pl i wsparcia tej produkcji swoim dobrowolnym datkiem.

Dla każdego Darczyńcy przygotowaliśmy niezwykłe upominki, w tym oczywiście zaraz po premierze pierwszeństwo w dostępie do naszego filmu.  Wszelkie szczegóły znajdują się na wspomnianej stronie internetowej. Kończę swój list i pozdrawiam Państwa serdecznie, licząc, że nie pozostawią Państwo mojej prośby bez odpowiedzi.

       W Jezusie i Maryi

                      Sławomir Olejniczak Prezes Stowarzyszenia Ks. Piotra Skargi


P.S. Państwa adres e-mail otrzymaliśmy od osoby, którą dobrze Państwo znają i wykorzystaliśmy tylko do wysyłki niniejszej wiadomości. Jan Kowalski zachęca Państwa do odwiedzenia strony ViaDolorosa.pl i finansowego wsparcia produkcji filmu VIA DOLOROSA – Droga zbawienia!